Cyberpunk 2077 Konusu

Cyberpunk 2077

PC oyunları arasında dikkat çeken bir rol yapma oyunudur. 16 Nisan 2020 tarihinde kesin satışı gerçekleştirilecek bilgisayar oyunu oyunseverlere başka gezegenin kapılarını aralıyor. 

CD Project RED tarafından geliştirilen PC oyunu 2077 yılına sizi götürecek. Night City adlı bir küme kentte yaşanacaklarla sizi baş başa bırakacak bilgisayar oyunu siber saldırı ekipmanlarını kullanarak cyberpunk 2077 özelliğinin kullanılmasını amaçlamış durumda.

Konusu

Night City küme kentinde olaylar gelişiyor. Oyunun kahramanı V 2077 yılına ait siber saldırı ekipmanlarıyla kuşatılmış durumdadır. Hayatta kalabilmesi için kendisine verilen ölümcül görevleri yerine getirmekten başka şansı bulunmuyor.

Aksiyon ve macera severlerin tutkuyla oynayacakları PC oyununda kahramanımız V ölümsüzlüğün anahtarı implantın peşine düşer. Ancak kendisi kanun dışı işler yaparak ölümsüzlüğü aradığından dolayı polislerle de başı bir hayli dertte olacaktır.

Night City küme kentinde gelişen cyberpunk 2077 senaryosuyla oyuncuların vücut modifikasyonunu geliştirmelerini sağlayan ve tam bir güç gösterisine dönüşecek yönüyle dikkat çekiyor.

Görevler

Oyun ölümsüzlüğü elde etmek adına özel bir sibernetik teknolojisi üzerine çalışan şirketin paralı askerini konu alıyor. Paralı asker V ölümsüzlüğü elde etmek için şirketin geliştirdiği siber ekipmanlarla adeta ölümsüzlük iksiri olan implantın peşine düşer. 

Şimdiye kadarki en riskli görevi size yükleyecek bilgisayar oyunu ölümsüzlüğü sizin omuzlarınıza yüklemiş durumda. 4K ultra HD deneyim sunan video oyunu cyberpunk 2077 geleceğe bugünden gitmek isteyenler ve siber saldırı araçlarını deneyimlemek isteyenler için geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*